İNCİ YAŞAM Proje

Proje İnci Yaşam - Yatırımda bir inci...

YATIRIMDA bir inci...

Nazilli’nin stratejik konumu, tarım ve sanayi alanındaki son dönem atılımları ile gözde bir kent haline gelmesi, inşaat alanındaki yatırımları da arttırıyor. Ticaret hacminin giderek artış gösterdiği Nazilli’nin merkezinde yer alan, gerek konut gerekse ticari alanlarıyla ekonomide önemli bir yere sahip, yatırıma ve yaşamaya değer, şıklığın, prestijin ve kalitenin yeni merkezi olan İnci Yaşam sizi bekliyor.

Siz de şehrin kalbindeki yerinizi alın!

LOKASYONDA bir inci...

Nazilli’nin tam merkezinde, belediye binasına 100 metre uzaklıkta, şehirle iç içe arazi üzerinde, İnci Yaşam yükseliyor.

Proje İnci Yaşam - Lokasyonda bir inci...
Proje İnci Yaşam - Yatırımda bir inci...

MİMARİDE bir inci...

İnci Yaşam’ın dünya standartlarındaki özgün mimari tasarımıyla Nazilli’de yepyeni bir yaşam başlıyor.

Şık ve prestijli tasarım anlayışına, hayatı kolaylaştıracak işlevsel detaylar eşlik ediyor. İnci Yaşam’da park yeri bulma derdiniz olmuyor. Katlı otaparkı, vale parking hizmetiyle zamanınıza değer katıyor.

İnci Yaşam, farklı büyüklükteki konut tipleriyle rahat ve mutlu bir yaşam için ihtiyaç olan her şeyi bir arada sunuyor. İnci Çarşı ise birbirinden seçkin markalardan oluşan mağzaları ve sunduğu imkanlar ile Nazilli’de bambaşka bir alışveriş deneyimi yaşatıyor.

SEÇENEKTE bir inci...

Nazilli’nin tam merkezinde, belediye binasına 100 metre uzaklıkta, şehirle iç içe arazi üzerinde, İnci Yaşam yükseliyor.

Proje İnci Yaşam - Seçenekte bir inci...
Proje İnci Yaşam - Mutlulukta bir inci...

MUTLULUKTA bir inci...

İnci Yaşam, size ve sevdiklerinize rahat, huzurlu, prestijli ve ayrıcalıklı bir hayatın kapılarını aralıyor.

Nazilli’nin merkezinde yaşam kalitenizi arttıracak, yeşille iç içe çocuk oyun alanları, yürüyüş yolları, yüzme havuzu, fitness center, sauna ve buhar odası sizleri bekliyor.

KONFORDA bir inci...

Sunulan imkan ve hizmetler ile beş yıldızlı otel konforunda bir yaşam sizi bekliyor. İnci Yaşam, her odaya özel iklimlendirme teknolojisi ile havanızı değiştiriyor.

Özel TV kanalları, hızlı internet, temizlik servisi ve daha birçok hizmeti, eviniz ile birlikte size sunuyor.

Proje İnci Yaşam - Konforda bir inci...
Proje İnci Yaşam - Tasarımda bir inci...

TASARIMDA bir inci...

Misafir odasından salona, mutfaktan banyoya, tasarım şıklıkla buluşuyor. Kullanım kolaylığı her çizgiye taşınıyor.

KALİTEDE bir inci...

İnci Yaşam’da dünya standartlarındaki kalitede yapı malzemeleri kullanılıyor. Bu malzemelerin seçimi ve uygulaması uzman kadrolar tarafından yapılıyor. Size de bu kaliteyi yaşamak kalıyor.

Proje İnci Yaşam - Kalitede bir inci...
Proje İnci Yaşam - Rahatlıkta bir inci...

RAHATLIKTA bir inci...

İnci Yaşam’da rahatınıza bakmanız için her türlü detay incelikle düşünüldü. İster ailece yapacağınız bir pazar kahvaltısı ya da akşam işin yorgunluğunu atacağınız film izleme seansı, her şey rahatlığınız için.

ÇOCUKLAR DA bir inci...

İnci Yaşam, en değerli varlığınız çocuklarınıza, şehrin merkezinde, güvenli, özgürce eğlenebilecekleri ve hayal dünyalarına yepyeni ufuklar açabilecekleri bir ortam ve yeşille iç içe oyun alanları sunuyor.

Proje İnci Yaşam - Çocuklar da bir inci...
Proje İnci Yaşam - Paylaşımda bir inci...

PAYLAŞIMDA bir inci...

Muhteşem bir güne dinç uyanmak, zamanınızı etkin kullanmak için ebeveyn odasında dizayn edilmiş giyinme bölümü yaşantınıza kolaylık sunuyor. Sevdiklerinize ayıracağınız zaman çoğalıyor.

KALPLERDE bir inci...

Aileniz ve dostlarınızla balkonunuzda geçireceğiniz değerli anlara, keyifli kahvaltılara, akşam yemeklerine Ege esintileri eşlik ediyor.

Proje İnci Yaşam - Kalplerde bir inci...
Proje İnci Yaşam - Misafirperverlikte bir inci...

MİSAFİRPERVERLİKTE bir inci...

Girişteki prestijli resepsiyonu ve lobisi sizi ziyarete gelenleri güler yüzle karşılıyor. Misafirlerinizi özenle ağırlamak size kalıyor.

SOSYALLİKTE bir inci...

Kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, fitness center, sauna, buhar odası, vitamin bar ve cafe olanaklarıyla İnci Yaşam, size daha sağlıklı bir sosyal yaşama adım atma fırsatı sağlıyor.

Proje İnci Yaşam - Sosyallikte bir inci...
Proje İnci Yaşam - Enerjide bir inci...

ENERJİDE bir inci...

Muhteşem bir güne tertemiz bir havada sporla başlamak, günün her anından keyif almak, vaktin nasıl geçtiğini anlamamak, yaşam kalitenizi arttırıyor. Sağlıklı yaşamın yeni merkezi sizi bekliyor.

EĞLENCEDE bir inci...

İnci Yaşam’ın farklı seçenekler sunan sosyal alanlarında dostlarınızla hoşça vakit geçirirken, birbirinden keyifli birçok yeni anı biriktireceksiniz.

Proje İnci Yaşam - Eğlencede bir inci...